http://www.zoofirma.ru/
Останні події
5 червня 2016 року, Папа Франциск канонізував нового святого у католицькій церкві. Отець Станіслав від Ісуса і Марії (у миру Ян Папчинські) – це польський священик, засновник Згромадження отців-маріанів. Read more...
   |   
http://www.zoofirma.ru/

Спільнота молоді

Молоді люди особливим чином відчувають велику потребу належати до якоїсь спільноти. Молодість – це самий активний час в житті кожної людини.

В молодості ми розвиваємо свої здібності, будуємо певні плани на майбутнє, навчаємося та розважаємося, шукаємо покликання до життя та ін. Це саме той час, коли ми маємо всю свою енергію, вміння та сили віддавати на прославу Бога, розповсюдження Його святого імені, допомогу ближньому, та багато інших благодійних справ.

На сьогоднішній день в нашій спільноті близько 30 чоловік, які беруть активну участь в парафіяльному житті. Беремо участь в різноманітних реколекціях, оазах, катехезах, в різних паломництвах.

   Зустрічі відбуваються щосуботи о 19.00 у храмі. План зустрічі включає молитву, слухання слова Божого або обговорення конкретних питань з християнського життя, приклади з власного життя і т.д. Головною метою функціонування молодіжних груп є показати молодим людям, де вони можуть відкрити свій духовний світ, поділитися ним з іншими і що найважливіше – дати їм можливість духовно збагатитися.

   Запрошуємо усіх бажаючих молодих людей приєднатися до нашої спільноти.

 

Нові статті

http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/