http://www.zoofirma.ru/
Останні події
5 червня 2016 року, Папа Франциск канонізував нового святого у католицькій церкві. Отець Станіслав від Ісуса і Марії (у миру Ян Папчинські) – це польський священик, засновник Згромадження отців-маріанів. Read more...
   |   
http://www.zoofirma.ru/

Будинок Милосердя

demo

Уже 25 років минуло з того часу, коли вперше відчинив свої двері Дім Милосердя для престарілих та знедолених. Сьогодні Будинком Милосердя опікується Орден Отців Маріянів. Директором Будинку є сестра Адріана Клісь з Ордену Сестер Служебниць Богородиці Діви Непорочно Зачатої.

Проживають у будинку люди, які не мають житла, одинокі, котрі не можуть самостійно дати собі ради. Шкода дивитися на одиноких, або не потрібних рідним старих людей. Щемить на душі. І водночас радує інше, те, що Бог не забув про них, що їх тут оточують увагою, доглядають, піклуються про них. Мабуть не страшно провести решту днів серед дбайливих людей.

     Сьогодні в Будинку Милосердя проживає 55 осіб. У кожного з них своя особиста історія. Дехто приходить сюди, бо стає непотрібним рідним чи взагалі втрачає родину, інші – не мають житла чи настільки хворі, що потребують постійного медичного догляду.

     Будинок Милосердя приймає всіх, кому потрібна допомога. Люди проживають тут разом, створюючи справжню спільноту. Їх забезпечують не лише житлом, харчуванням, медичним доглядом, а також душпастирською опікою. Щодня беруть участь у Святій Літургії, та моляться за своїх добродіїв.

     За 25 років існування Будинку, дали притулок багатьом потребуючим людям. З огляду на те, що це церковна установа, Будинок утримується з пожертв парафій нашої дієцезії, інших дієцезій України. Іноді нам допомагають різні приватні особи продуктами харчування. Крім того, мешканці нашого дому на своє утримання жертвують частину пенсії. Завдяки цьому можемо заплатити за світло, за газ, купити ліки та інші необхідні речі для наших підопічних. Чимало грошей потрібно потратити на речі першої необхідності. А ще потрібно робити ремонт і таке інше.

Ми щиро вдячні всім небайдужим за допомогу та підтримку.

Нові статті

http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/