http://www.zoofirma.ru/
Останні події
5 червня 2016 року, Папа Франциск канонізував нового святого у католицькій церкві. Отець Станіслав від Ісуса і Марії (у миру Ян Папчинські) – це польський священик, засновник Згромадження отців-маріанів. Read more...
   |   
http://www.zoofirma.ru/

Хор "Cantate Domino"

З 2013 року керівником хору стала Ліля Петльована – це людина творча, закохана в християнську музику. Вона завжди підтримувала та підбадьорювала хористів, але сімейні обставини змусили залишити наш колектив. У цей час хор уже поділявся на чотири партії: дві жіночі (сопрано та альти) та дві чоловічі (тенори та баси).

Учасники хору є різновіковими: як молодші так і старші, люди різних професій та зацікавлень, котрі бажають своїм співом прославляти Бога.

В даний час душею хору є його керівник і диригент Андрій Задорожний, який весь свій час присвячує розвитку нашого хору. Репертуар хору має в собі всі пісні літургічного року. Багато творів виконується акапельно (без музичного супроводу). Своїм співом хор прикрашає недільну Святу Службу о 10.30, та бере участь в усіх святах літургійного року. Але в планах керівника нашого хору є не тільки прикрашати співом Святу Службу, але й брати участь у різних фестивалях та конкурсах християнської музики.

Колектив на сьогоднішній день налічує близько 40 чоловік. Зустрічі відбуваються кожного вівторка після вечірньої Святої Служби в храмі. Запрошуємо також талановитих людей до нашого хору, якщо хтось хоче до нас долучитися, хай не вагається і приходить.

Нові статті

http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/