http://www.zoofirma.ru/
Останні події
5 червня 2016 року, Папа Франциск канонізував нового святого у католицькій церкві. Отець Станіслав від Ісуса і Марії (у миру Ян Папчинські) – це польський священик, засновник Згромадження отців-маріанів. Read more...
   |   
http://www.zoofirma.ru/

Віднова у Святому Дусі

« Ви приймете силу Святого Духа, що на вас зійде і будете моїми свідками в Єрусалимі, у всій Юдеї та Самарії й аж до краю землі»       Діяння 1.8

Спільнота розпочала свою діяльність пятнадцять років тому.

 Майже всі члени спільноти були учнями Школи Християнського Життя і Євангелізації Святої Марії з Назарету в м. Красилові.

8 грудня 2008 року в день Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії настоятелем о. Віктором Лутковським був затверджений статут спільноти.

Джерелом духовності спільноти є перебування в Лоні Церкви, зокрема тих її груп і спільнот, що належать до харизматичного руху Віднови у Святому Дусі, а звідси – спілкування з Богом через молитву, особисту і спільноти, Святу Літургію, через читання і розважання Святого Письма, через характерні для цього руху молитви прослави і заступницьку молитву, а також регулярні зустрічі та взаємна Формація у Спільноті і через неї.

Проголошення Євангелія відбувається через трьох-денні ре колекції в парафіях міста і навколишніх сіл, а також через проведення курсу Альфа.

17 грудня 2011 року став визначним днем не тільки для спільноти « Свідки Ісуса», а також для всіх парафій міста і навколишніх сіл. В цей день відбулось офіційне відкриття філіалу «Школи Християнського Життя і Євангелізації Святої Марії з Назарету» у м. Городку. Також відбулась перша сесія Школи, на котрій був присутній директор Школи отець Петро Куркевич.

Школа Християнського Життя та Євангелізації – це формаційний курс, який впроваджує в повноту зрозуміння християнського життя, та готує світських католиків до лідерства у церкві в широкому розумінні цього слова на рівні парафії, а також коли йдеться про церковні рухи та спільноти світських.

Школа триває шість років. Щороку проводиться чотири сесії : двохтижнева сесія влітку, і уїк-ендові восени, взимку та навесні. В даний час філіал школи проводить тільки уїк-ендові сесії мулевого і першого ступенів. У проведені школи приймали участь священики, сестри, члени спільноти «Храм Святого Духа» з Кам’янець - Подільського і члени спільноти « Свідки Ісуса».

На відкриття Школи було отримано благословення єпископа Леона Дубравського. На сьогоднішній день вже відбулось п’ять сесій школи. Кількість учнів на кожній сесії сягає біля 50 осіб.

Метою школи є не лише передати знання, але насамперед надати можливість зустрітися з Живим Богом ( пізнати Бога), а також створити дружні відносини між парафіянами та спільнотами в парафії.

Людина яка насправді пережила зустріч з Христом на цій Школі дійсно змінюється і плоди цього помічає не лише вона, а її близькі й знайомі.

Спільнота сердечно запрошує всіх бажаючих, незалежно від віку і віросповідання на чергову сесію. Зустрічі спільноти відбуваються кожної середи після вечірньої Служби Божої.

 

 

Нові статті

http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/