http://www.zoofirma.ru/
Останні події
5 червня 2016 року, Папа Франциск канонізував нового святого у католицькій церкві. Отець Станіслав від Ісуса і Марії (у миру Ян Папчинські) – це польський священик, засновник Згромадження отців-маріанів. Read more...
   |   
http://www.zoofirma.ru/

Легіон Марії

 Легіон Марії – це «найбільша спільнота з часів існування великих християнських згромаджень, заснованих для добра душ» 
(зі слів Святішого Отця Павла VI)

 Початок руху

 У Дубліні, 7 вересня 1921 року, у переддень Різдва Пресвятої Богородиці, молодий співробітник міністерства фінансів, Френк Дафф (1889-1980) провів зустріч у групі, що складалась з 15 чоловік, аби шукати нові та ефективні форми апостольства. Всі спершу помолились до Святого Духа і вервиці, та вирішили, що будуть ходити по-двоє, як апостоли, відвідувати хворих. І обіцяли, що будуть зустрічатись щотижня.

 Таким був початок Легіону Марії, що зберіг початкову форму діяльності, - спільна молитва, апостольська робота та щотижневі зустрічі. В такій формі поширився по всьому світу, і особливістю руху є глибока довіра осіб у присутність Божої Матері.

 Духовність легіону

 Легіон Марії - це міжнародний католицький рух світських осіб, які співпрацюють у євангелізації Церкви. Члени руху допомагають людям, що віддалені від життя Церкви. Відвідують хворих в лікарнях, і будинках престарілих, приготовляють людей і дітей до святих таїнств, заохочують до католицької преси та літератури. Священик не завжди може дійти до всіх людей, або просто є небажаною людиною, тому туди йдуть легіонери. Під час апостольського візиту легіонерів заохочують до молитви і роздають чудотворні Медальйони.

 Діє як армія

 Назва руху може видаватися незвичайною для нашого часу. Легіон Марії нагадує армію. Прикладом є армія Стародавнього Риму, з якого взята назва і організаційний розподіл. Щотижневі зустрічі, обговорення важливих питань з огляду на діяльність є закритими. Після молитви, підведення підсумків апостольської роботи і визначення дій на наступний тиждень. Легіонери зобов'язані до таємниці зустрічей і повинні вести щоденник. Завдання може давати тільки духовний отець. Знаком руху є vexillium, приклад римських легіонерів, тільки на місці римського орла є голубиця, символ Святого Духа, і напис "Legio Mariae", нижче образ Матері Божої.

 У нашій парафії спільнота існує від 2015 року.

Нові статті

http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/