http://www.zoofirma.ru/
Останні події
5 червня 2016 року, Папа Франциск канонізував нового святого у католицькій церкві. Отець Станіслав від Ісуса і Марії (у миру Ян Папчинські) – це польський священик, засновник Згромадження отців-маріанів. Read more...
   |   
http://www.zoofirma.ru/

Ким ми є

demo

Орден Отців Маріян Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (так звучить повна назва Ордену) був заснований у 1673 році блаженним Станіславом Папчинским, котрий так сформулував цілі нової монашої спільноти:

1) апостольська праця ― допомога настоятелям парафій;

2) проголошення тайни Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії;

3) молитва за померлих.

Три століття живої історії Ордену Отців Маріян нічого тут не змінили, тільки поширили ці завдання і достосували їх до сучасних потреб Церкви. Апостольська праця нашого Ордену сьогодні має багато різних форм: ми провадимо парафії, їдемо на місії (між іншим, деякій час тому ми “висадили апостольський десант” на Філіпінах), створюємо і провадимо реколекційні осередки, займаємося видавництвом книг та журналів. Непорочне Зачаття Пресвятої Діви Марії від ХІХ століття є вже догматом віри і не треба цього доводити, однак той факт, що людське життя належить до Бога і має цінність вже від зачаття дедалі більше стає неочевидним в наші дні. Тому сьогодні треба знову і знову захищати життя і боротися як проти абортів, так і проти евтаназії.

Також Непорочне Зачаття Пресвятої Діви Марії - це особливий дар Божого Милосердя,

Милосердя, котре завжди є абсолютним даром люблячого Бога...

Милосердя, котре завжди має двері відкриті для грішників...

Милосердя, в якому ми, грішники, знову і знову сумніваємося...

Милосердя, яке треба знову і знову проголошувати...     

 А за померлих треба було тоді, треба сьогодні й до кінця світу треба буде молитися. І тоді, і сьогодні занадто багато людей сходить з цього світу без належного приготування, без очищення. А це загрожує небезпекою потрапляння в пекло. Бог цього не хоче і посилає тих, хто має допомогти іншим на цьому останньому відрізку життя. Інша перспектива ― це допомога померлим, котрі терплять у чистилищі, швидше очиститись і увійти до радості неба. Тому “наявність праці для нас” гарантована доки буде існувати цей світ.

 Як можна побачити, праця є і її чимало, тож ми будемо намагатися її виконати наскільки вистачить наших сил і наскільки Господь дозволить! Віримо також, що Ісус покличе нових святих працівників, бо “жнива великі, а робітників мало”.

Нові статті

http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/