http://www.zoofirma.ru/
Останні події
5 червня 2016 року, Папа Франциск канонізував нового святого у католицькій церкві. Отець Станіслав від Ісуса і Марії (у миру Ян Папчинські) – це польський священик, засновник Згромадження отців-маріанів. Read more...
   |   
http://www.zoofirma.ru/

Спільнота Помічників Маріянів в Україні та світі

demo

Спільнота Помічників Маріянів в Україні діє з 2002 року, її центр у місті Хмельницькому, при парафії Непорочного Серця Діви Марії.

Чисельність помічників Маріянів сягає близько 1300 осіб. Також до спільноти належать і душі померших, яких є загалом понад 3000.

Діяльність нашої спільноти відбувається, перш за все, у тих місцях де тепер або раніше працювали отці Маріяни, а саме у Камянець - Подільській та Києво-Житомиській Дієцезії. Всі хто натхненний маріянською духовністю хоче зробити ще більше для Христа і Церкви, приєднуються до спільноти. Члени нашої Спільноти - Спільноти Помічників Маріянів – у духовному поєднанні з Отцями йдуть до святості, віддаючи пошану Пресвятій Діві Марії, моляться за душі у чистилищі, проголошують світу благодать Божого Милосердя, а також охоплені неустанною молитвою усього Ордену користуються духовними плодами окремих Святих Літургій.

В дні Божого Милосердя за всіх членів та в їхніх інтенція проводиться молитва Коронка до Божого Милосердя. Пам'ять про душі померлих – особлива характерна риса нашої духовності, за душі померлих котрі записані до спільноти відправляться Свята Літургія.

Спільнота Помічників Маріянів – це коло християн, котрі вірять в силу Господнього Милосердя, хочуть допомагати отцям ордену Маріянів в їхні духовні праці, служачи разом Христу і Церкві.

Як справжні християни, вони виконують свої щоденні обов’язки дотримуючись заповідей Господніх та десяти чеснот Пресвятої Діви Марії. Спільнота підтримує священників духовно та матеріально, ввіряючи себе Непорочній Діві Марії та ЇЇ Пресвятому Сину.

Перша Спільнота Помічників Маріянів повстала в Сполучених Штатах Америки в 1925 році за ініціативою блаженного Юрія Матуляйтіса, відновника Ордену Отців Маріян. Число членів спільноти сьогодні сягає декілька мільйонів, найбільше у США та Канаді, Польщі Англії.

Нові статті

http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/